Varnostnik m/ž/d

      Družba za zasebno varovanje v svoje vrste vabi nove zaposlene.

      Regija
      Podravska
      Kraj dela
      Slovenska Bistrica
      Datum objave
      12. 4. 2024
      Rok prijave
      27. 4. 2024

      Si želite razgibano delo? Vas zanima varovanje objektov in razna intervencijska dela? Pošljite prijavo še danes in se pridružite ekipi!

      Izbranemu kandidatu nudimo:

      • Možnost napredovanja,
      • možnost zaposlitve za nedoločen čas,
      • delo v nočni in dnevni izmeni,
      • dinamično delo.

      Glavne naloge izbranega kandidata bodo:

      • Varovanje objektov,
      • komunikacija in usmerjanje strank,
      • skrb za varnost in red,
      • druge delovne naloge vezane na lokacijo dela.

      Od kandidatov pričakujemo:

      • Pripravljenost na neenakomeren delovnik,
      • zaželen NPK vendar ni pogoj,
      • želja do dela v varnostni službi,
      • slovensko državljanstvo ali državljanstvo EU.
      Oddaj prijavo
      Ne spreglej, kaj se skriva spodaj!

      Sorodna delovna mesta

      Ojoj, žal trenutno v naši bazi ni nobene odprte pozicije s tega področja dela. Poglej seznam vseh delovnih mest.